- جوملا, طراحی سایت

جوملا چیست؟

جوملا چیست ؟

جوملا
جوملا چیست ؟ جوملا یک سیستم مدیریت محتوای حرفه ای برای طراحی انواع سایت های وبلاگی ، فروشگاهی ، خبری ،آموزشی و … است . جوملا امکانات بسیار زیادی در دسترس شما میگزارد و بدلیل داشتن کاربران زیاد محتوای آموزشی زیادی هم دارد و قالب های زیبای زیادی برای جوملا طراحی شده . جوملا کاملا رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه برای استفاده از این سیستم مدیریت محتوای فوق العاده نیست.

ویژگی های جوملا

رایگان

شما برای کار با جوملا نیاز به هیچ هزینه ای ندارید و میتوانید کاملا به صورت رایگان با این سیستم کار کنید.

مطالب آموزشی زیاد

جوملا کاربران بسیار زیادی دارن و به همین دلیل است که بسایری مطالب آموزش ماژول ها و قالب های مختلف دارد.

پشتیبانی خوب

جوملا از پشتیبانی بسیار عالی برخوردار است، چه به خود سایت جوملا یا سایت های آموزش جوملا در بخش پشتیبانی پیام بدید خیلی سریع بهتون پاسخ میدند و مشکلتون رو حل میکنند.

ذخیره سازی

تمام مطالب و تغییرات وبسایت شما در دیتابیس ذخیره میشود.تا شما مدت ها بعد هم بتونید تمام کارهایی که در وبسایتتان کردید را بدونید.

آسانی کار

کار با جوملا ساده است و نیاز به نرم افزاری برای نصب یا کار با آن نیست و نیاز به هیچ گونه پکیج اضافی ای برای کار با جوملا ندارید.

چند زبانه بودن

جوملا سیستم مدیریت محتوای خود را با چندین زبان مختلف منتشر کرده و خوشبختانه زبان فارسی هم دارد و حتی نیاز به بد بودن زبان انگلیسی هم برای کار با این سیستم مدیریت محتوا نیست.

کلام آخر

در این مقاله سعی شد به جواب سوال جوملا چیست؟ برسیم و با جوملا بیشتر و کامل تر آشنا بشویم  حتما به این مقاله نظر بدهید تا در آینده بهتر و بهتر شویم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *